Dėl individualaus užakymo prašome susisiekti isgyvenimomokykla@gmail.com

Išgyvenimo kursai ir išlikimo žygiai:

Informaciją apie vykstančius kursus rasite: https://www.facebook.com/I%C5%A1gyvenimo-mokykla-676787099005487/
bilietus į paskelbtus kursus rasite: http://www.balticshooter.lt/isgyvenimo-mokykla/isgyvenimo-mokyklos-kurso-dalyvio-kuponas.html
 

IŠLIKIMO PAGRINDAI: kursas trunka nuo 12 val. Kurso metu instruktorius supažindins su išlikimo pagrindais, taip pat mokys įkurti ugnį, pasistatyti būstą, paruošti vandenį vartojimui. Po šių išlikimo mokymų Jūs turėsite gerą supratimą, kas yra išgyvenimo žygis. Tad beliks tik sudalyvauti kitame išlikimo mokymų etape.

PIRMASIS ŽINGSNIS: Išlikimo žygis trunka apie 24 val. Kursantai kartu su instruktoriumi įkuria stovyklą, kurioje nakvojama, mokomasi įkurti ugnį parankinėmis priemonėmis, pasistatyti būstą, paruošti vandenį vartojimui.

ILGOJI NAKTIS: Išgyvenimo kursas trunka nuo 36 val. Kursantai šio kurso metu yra mokomi ne tik išlikimo pagrindų, bet ir pirmosios medicininės pagalbos, rišti įvairios paskirties mazgus, orientuotis vietovėje, topografijos.

TAKTINĖS MEDICINOS KURSAS: Pirmosios pagalbos kursas paremtas karo medicina. Kursą vedą patyrę ir kvalifikuoti medikai. Šiuo metu tai yra viena svarbiausių ir aktualiausių temų. Ypač aktulu įmonėms ar organizacijoms, kurių veikla yra padidinto pavojaus pvz. saugos tarnybos, medžiotojų būrialiai, keliautojams, žygiaiviams bei alpinistams, taip pat visiems kas rūpinasi savo bei artimo gyvybe.

Kursų temas bei trukmę galima kooreguoti pagal Jūsų pageidavimą.
Išgyvenimo kursai yra parenkami pagal Jūsų kolektyvo poreikius. Tai gali būti mokymai - kursai arba išbandymai kurie suvienys Jūsų kolektyvą ( komandos formavimo Team building )
Turite specialių pageoidavimų dėl išgyvenimo kursų ar komandos formavimo? Nedvejokite kreipkitės, į išgyvenimo renginių specialistus - Išgyvenimo mokyklą!